Termíny vystoupení

2016

LEDEN

17. 1. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – (Divadlo Na Jezerce)

21. 1. ŽIVOT V KUFŘÍKU – Prodejní vernisáž fotografíí - vystoupení 18:30 (Galerie Miro, Praha)  

22. 1. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

23. 1. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

23. 1. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

27. 1. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – Zájezd (Severočeské divadlo Ústí n. L.)

30. 1. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

30. 1. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

31. 1. MILUJ, ŽIJ A PLAŤ – RENT 14:00 (Divadlo Na Prádle) – ZRUŠENO

ÚNOR

1. 2. MILUJ, ŽIJ A PLAŤ – RENT 14:00 (Divadlo Na Prádle) – ZRUŠENO

5. 2. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

6. 2. ANTOINETTA 14:00 (Divadlo Hybernia)

6. 2. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

12. 2. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

13. 2. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

13. 2. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – (Divadlo Na Jezerce)

20. 2. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

26. 2. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

27. 2. MICHAELA NOSKOVÁ – Život s operetou a muzikálem – (Sacre Coeur, Praha)

BŘEZEN

5. 3. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

7. 3. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – (Divadlo Na Jezerce)

12. 3. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

12. 3. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

19. 3. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

DUBEN

5. 4. MICHAELA NOSKOVÁ – Život s operetou a muzikálem (Sacre Coeur, Praha)

8. 4. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

13. 4. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – (Karlovarské městské divadlo)

16. 4. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

16. 4. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

21. 4. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

22. 4. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

23. 4.  ANTOINETTA 14:00 (Divadlo Hybernia)

23. 4. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

JIŽ V KVĚTNU SE MŮŽETE TĚŠIT NA TOMÁŠOVU NOVOU KONCERTNÍ SHOW!!! 

KVĚTEN

3. 5. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 – (Divadlo Na Jezerce)

6. 5. TOMÁŠ VANĚK…by musicalkoncert 19:00 (Městské divadlo Mnichovo Hradiště)

7. 5. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

13. 5. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

14. 5. TOMÁŠ VANĚK…by musicalkoncert 19:00 (Theatre Royal Praha)

19. 5. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

20. 5. ANTOINETTA 18:00 (Divadlo Hybernia)

21. 5. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

27. 5. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

28. 5. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

ČERVEN

4. 6. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

10. 6. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

11. 6. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

17. 6. MAM’ZELLE NITOUCHE 19:00 (Klatovy)

18. 6. MAM’ZELLE NITOUCHE 19:00 (Klatovy)

25. 6. ANTOINETTA 20:30 – Slavnostní 100. repríza (Zámek Konopiště)

26. 6. FESTIVAL KLÍČ – ART OKÉNKO, workshop 10:00 – 15:00 (Divadlo Na Prádle)

ČERVENEC

29. 7. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (hrad Špilberk, Brno)

30. 7. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (hrad Špilberk, Brno)

31. 7. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (hrad Špilberk, Brno)

SRPEN

1. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Slezskoostravský hrad, Ostrava)

2. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Slezskoostravský hrad, Ostrava)

3. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Slezskoostravský hrad, Ostrava)

11. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Nejvyšší purkrabství, Pražský hrad)

12. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Nejvyšší purkrabství, Pražský hrad)

13. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (GASK, Kutná Hora)

14. 8. MNOHO POVYKU PRO NIC 20:30 (Nejvyšší purkrabství, Pražský hrad)

18. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 – Premiéra (Divadlo Semafor)

19. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

20. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

21. 8. RAY BRADBURY´S 2116 18:00 (Divadlo Semafor)

25. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

26. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

27. 8. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

28. 8. RAY BRADBURY´S 2116 18:00 (Divadlo Semafor)

ZÁŘÍ

1. 9. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

2. 9. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

3. 9. RAY BRADBURY´S 2116 19:00 (Divadlo Semafor)

4. 9. RAY BRADBURY´S 2116 18:00 (Divadlo Semafor)

15. 9. FANTOM OPERY 19:00, Slavnostní představení (Goja Music Hall)

17. 9. ANTOINETTA 14:00 (Divadlo Hybernia)

17. 9. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

24. 9. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

29. 9. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 (Divadlo Na Jezerce)

30. 9. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

ŘÍJEN

1. 10. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

6. 10. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

7. 10. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

8. 10. BONNIE & CLYDE 15:00 (Hudební divadlo Karlín)

8. 10. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

9. 10. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

12. 10. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

15. 10. BONNIE & CLYDE 15:00 (Hudební divadlo Karlín)

15. 10. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

22. 10. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

31. 10. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 (Divadlo Na Jezerce)

LISTOPAD

2. 11. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

3. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

4. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

5. 11. BONNIE & CLYDE 15:00 (Hudební divadlo Karlín)

5. 11. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

11. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

12. 11. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

12. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

13. 11. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

19. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

22. 11. Benefiční taneční večer pro Elinku 19:00 (Centrum Na Karmeli, Mladá Boleslav)

26. 11. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

26. 11. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

27. 11. Rozsvícení vánočního stromu 16:30 (Chvalská tvrz, Praha)

PROSINEC

1. 12. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

2. 12. RENT / 20 let / koncertní verze 20:00 (Divadlo Na Prádle)

3. 12. FANTOM OPERY 19:00 (Goja Music Hall)

4. 12. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

4. 12. Roztančené divadlo 19:00 (Městské divadlo Mladá Boleslav)

10. 12. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

11. 12. FANTOM OPERY 14:00 (Goja Music Hall)

14. 12. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

15. 12. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

16. 12. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

17. 12. BONNIE & CLYDE 15:00 (Hudební divadlo Karlín)

17. 12. BONNIE & CLYDE 19:00 (Hudební divadlo Karlín)

18. 12. FANTOM OPERY 14:00 – DERNIÉRA (Goja Music Hall)

20. 12. MONIKA SOMMEROVÁ a TOMÁŠ VANĚK – KONCERT 19:00 (Theatre Royal, Praha)

22. 12. JÁ, FRANCOIS VILLON 19:00 (Divadlo Na Jezerce)